Hoofdkantoor: 
S. v/d Oyeweg 93

hoofdkantoor

In ons bedrijf aan de Schimmelpenninck van der Oyeweg 93 in Delfgauw teelt Hazeu Orchids Phalaenopsis. Hier is de financiële administratie, onze afdeling P&O en de directie gevestigd.

 

Hazeu Orchids
Schimmelpenninck van der Oyeweg 93
2645 CC  Delfgauw

Directie Chiel Hazeu & Sjors Hazeu

chiel@hazeuorchids.nl
Tel.: 06 – 10 73 06 51

sjors@hazeuorchids.nl
Tel.: 06 – 35 12 00 76

Bedrijfsleider
Ad Verhoeks
ad@hazeuorchids.nl
Tel.: 06 – 51 49 81 19

Hoofd financiële administratie
Erica Harteveld
erica@hazeuorchids.nl

HRM manager
Chris Pakataridis
chris@hazeuorchids.nl

Kwekerij & kantoor:
Meloenstraat 7

kwekerij-kantoor

In ons bedrijf aan de Meloenstraat 7 in Pijnacker teelt Hazeu Orchids Phalaenopsis. Hier is onze afdeling verkoop gevestigd.

 

Hazeu Orchids
Meloenstraat 7
2641 NJ  Pijnacker
Tel.: 015 – 257 42 40

Verkoop
Verkoop algemeen
verkoop@hazeuorchids.nl

Hoofd verkoop
Paul Verstegen
paul@hazeuorchids.nl
Tel.: 06 – 35 12 00 78
Fax: 015 – 256 01 56

Bedrijfsleider
Vacature

Backoffice
Anneke Luijken
backoffice@hazeuorchids.nl
Tel.: 06 – 22 35 90 61

Opkwekerij:
S. v/d Oyeweg 108

opkwekerijk

Het bedrijf aan de Schimmelpenninck van der Oyeweg 108 wordt gebruikt als opkwekerij en kantoor. Hier wordt de Phalaenopsis opgekweekt in optimale condities.

 

Hazeu Orchids
Schimmelpenninck van der Oyeweg 108
2645 CC  Delfgauw

chiel@hazeuorchids.nl
Tel.: 06 – 10 73 06 51

Teeltmanager
Tim Brander
tim@hazeuorchids.nl
Tel.: 06 – 51 40 78 78