Hoofdkantoor Hazeu Orchids
Hier is de financiële administratie en afdeling P&O van Hazeu Orchids gevestigd.

Adres
Schimmelpenninck v/d Oyeweg 93
2645 CC  Delfgauw

 


Directie 
Chiel Hazeu
chiel@hazeuorchids.nl
Tel.: 06 – 10 73 06 51

Sjors Hazeu
sjors@hazeuorchids.nl
Tel.: 06 – 35 12 00 76

Bedrijfsleider
Ad Verhoeks
ad@hazeuorchids.nl
Tel.: 06 – 51 49 81 19

Hoofd financiële administratie
Erica Harteveld
erica@hazeuorchids.nl

HRM manager
Chris Pakataridis
chris@hazeuorchids.nl


 

Kwekerij & kantoor Hazeu Orchids
Hier teelt Hazeu Orchids Phalaenopsis en is onze afdeling verkoop gevestigd.

Adres
Meloenstraat 7
2641 NJ  Pijnacker
Tel.: 015 – 257 42 40

 


Hoofd v
erkoop
Paul Verstegen
paul@hazeuorchids.nl
Tel.: 06 – 35 12 00 78

Bedrijfsleider
Simon Kramer
simon@hazeuorchids.nl
Tel.: 06 – 57 08 93 27

Backoffice
backoffice@hazeuorchids.nl
Tel.: 06 – 22 35 90 61


 

Opkwekerij
Hier wordt de Phalaenopsis opgekweekt in optimale condities. Tevens kantoren.

Adres
Schimmelpenninck v/d Oyeweg 108
2645 CC  Delfgauw